Slevy až 21 %
na hračky
Extra narozeninová
sleva pro děti
Za nákupy královský
dukát v hodnotě 100,-

Soutěž

MEGA VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

O zájezd do Legolandu pro celou rodinu od CK Čedok a spoustu další cen.

Soutěžní otázka zní:

S jakým filmem je spojený dětský klub Čedoku?

  • a) Hledá se Nemo
  • b) Hotel Transylvánie
  • c) Ledové království

Nápovědu najdete zde.

Nejste ještě členem Klubu? Zaregistrujte se!

Soutěž probíhá od 4. 10. do 31. 12. 2019.

Ceny v soutěži

Legoland

1x Rodinný zájezd do Legolandu, pro 4 osoby, včetně dopravy a vstupného do zábavního parku

V Legolandu najdete atrakce pro malé i velké, od horských drah, parního vláčku či vodní skluzavky. Park je rozdělen na Miniland, Lego City, Lego X-Treme, Město rytířů, dobrodružství a pirátů. V areálu je též velký LEGO obchod.

3x rodinné vstupenky (2+2) do Království železnic

3x rodinné vstupenky (2+2) do Království železnic

Jedinečný pohled na modelovou krajinu protkanou železniční sítí s mnoha vychytávkami. Modely jezdí, svítí, auta zastavují na červenou na semaforech, kolejiště reagují na střídání denního a nočního cyklu.

Waterdrop

2x Ochutnávkový set Waterdrop 6x3 (6 příchutí po 3 kapslích)

Oživ si vodu mikrodrinkem waterdropTM a nastartuj svůj hydratační režim naplno. Dopřej si dávku antioxidantů a superpotravin v jedné malé kostce a vychutnej si osvěžující drink bez cukru a konzervantů.

Princezny

2x Zpívající princezny z Ledového království

Tato zpívající panenka vás okamžitě vtáhne do děje pohádky díky přezpívání známých a oblíbených písniček z druhého pokračování Frozen 2. Panenka je oblečená v šatech inspirovaných pohádkou.

Robo Alive

2x Robo Alive drak

Modrý a červený drak vypadá jako ze strašidelné pohádky. Chodí, hrozivě otvírá tlamu a vydává zvuky. V tlamě mu svítí červené světlo, které připomíná oheň. Jeho oči se třpytí jako oči živého zvířete.

Lego Friends

2x Lego Friends

Užij si víkend v Chatě v zimním středisku s Andreou a Amy. Vyrazte na projížďku na skútru nebo pro zahřátí skočte do venkovní vířivky. Připrav pro své kamarádky jídlo v kuchyni, pak se pomazli na pohovce u ohně se štěnětem huskym a popovídejte si o tom, kolik zábavy jste si během dne užily.

Lego City

1x Lego City

Naskoč do kabiny obrovského drtiče a pusť se do těžby! Popojížděj s drtičem podél okraje dolu a odhal hroudy zlata. Naskoč do malého čelního nakladače, sesuň kostky na hromádku, a pak je odvez do mobilní laboratoře vědců.

Lego Ninjago

1x Lego Ninjago

Spoj se s hrdinskými nindži a vyhledej Chrám nejmocnější zbraně. Hledej maják, který je umístěn v horní části – a najdeš tak tuto strašidelnou budovu. Odveď pozornost chrámové stráže a objev tajný vchod do chrámu. Uvnitř dávej dobrý pozor – tohle místo je plné pastí! Vyhni se padajícímu kameni, pasti vrhající dynamit a padacím dveřím.

Hafici

1x Hafíci

Tito roztomilí pejsci reagují na 13 hlasových povelů. Panáčkují, vydávají zvuky, dávají pac a spoustu dalšího.

Floppy

1x Floppy

Pejsek Floppy je opravdu bláznivé štěně. A tak rádo chodí na procházky. Chytněte ho za vodítko a sledujte, jak legračně bude za vámi poskakovat. Jeho ťapky jsou zdrsněné a vhodné pro kterýkoli povrch. Nejsou potřeba žádné baterie. Jenom ho prostě tahejte.

So Slime

1x So Slime

Výroba koktejlů.

Dobyvatel

1x Společenská hra Dobyvatel

Desková hra Dobyvatel navazuje na svoji online verzi. Jedná se o vědomostní stolní hru s prvky strategické hry. Rozhodně se u ní pobaví celá rodina. Díky správným odpovědím na kvízové otázky nejdřív obsazujete a pak dobýváte území na herním plánu.