Slevy až 21 %
na hračky
Extra narozeninová
sleva pro děti
Za nákupy královský
dukát v hodnotě 100,-

Soutěž

Zářijová soutěž s Zepter

V průběhu září jsme si pro Vás, členy Klubu Království hraček, připravili soutěž o hodnotné ceny od společnosti Zepter. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, uvést své klubové číslo a jste ve hře! Přejeme hodně štěstí!

Soutěžní otázka zní:

V kolika zemích společnost Zepter působí?

  • a) ve více než 60 zemích
  • b) ve více než 70 zemích
  • c) ve více než 5 zemích

Nápovědu najdete zde.

Nejste ještě členem Klubu? Zaregistrujte se!

Soutěž probíhá od 1. 9. do 30. 9. 2019.

Ceny v soutěži

1x Profesionální nože Zepter

1x Profesionální nože Zepter

Sada 4 kuchyňských nožů s hladkým ostřím v různých velikostech, pro využití v každé kuchyni, od řezání nebo krájení zeleniny, ovoce, sýrů až po porcování nebo filetování masa, kuřat či ryb.

1x pánev 20cm, objem 1.3l, bez poklice

1x pánev 20cm, objem 1,3l

Dokonalá volba pro přípravu chutných a křupavých pečených jídel! Pánev bez poklice o průměru 20 cm, objemu 1,3 l a výšce 5,5 cm je speciálně navržena tak, abyste si mohli připravit ta nejlepší křupavá pečená jídla. Jídla chutná a neodolatelná, ale přesto zdravá. Pánve na pečení Zepter jsou vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a jsou stejně prospěšné pro zdraví a splňují stejně vysoké standardy jako všechny ostatní výrobky z řady nádobí na vaření Zepter Masterpiece.

1x Swisso Logical hydroliftingové sérum, 30ml

1x Swisso Logical hydroliftingové sérum, 30ml

Hodíte disk, chytnete míč. Zábava s Phlat Ball V3 nikdy nekončí. Vymyslete si vlastní hru nebo si zahrajte hry uvedené na obalu.

1x Swisso Logical multiregenerační krém, 50ml

1x Swisso Logical multiregenerační krém, 50ml

Multiregenerační krém Swisso Logical naplňuje svůj slib zaměřený proti stárnutí pleti díky látce VOLUFORM - převratné patentované složce, která obdivuhodným způsobem obnoví kontury vašeho obličeje a vyplní drobné rýhy i vrásky.

2x Swisso Logical emulze na ruce

2x Swisso Logical emulze na ruce

Emulze na ruce Swisso Logical, jež je v celosvětovém měřítku jednou z nejlépe hodnocených emulzí, obsahuje olej, který na pokožce vytváří ochranný film. Rostlinný výtažek z echinacey posiluje přirozenou imunitu pokožky; aminokyseliny, které jsou hlavní složkou keratinu, zpevňují pokožku a nehty a zároveň změkčují kůžičku pod nimi.