Slevy až 21 %
na hračky
Extra narozeninová
sleva pro děti
Za nákupy královský
dukát v hodnotě 100,-

Pravidla klubu

Co je Klub Království hraček?

Společnost EPEE Czech s.r.o. se sídlem Hráského 2231/25, 148 00 Praha 4, IČ 27567672 je provozovatelem bonusového programu, který je určen zákazníkům nakupujícím v prodejnách Bambule Království hraček, Sparkys a HM Studio, v partnerských prodejnách Bambule Partner a na e-shopech www.bambule.cz. a sparkys.cz. Klub Království hraček (dále jen “Klub") je věrnostní program, v rámci kterého mohou jeho členové shromažďovat dukáty získané za nákup zboží a služeb určených provozovatelem věrnostního programu. Za nashromážděné dukáty může člen Klubu získat slevu na další nákup za podmínek stanovených v těchto pravidlech.


Jak se stát členem Klub Království hraček?

Zájemci o členství se mohou zaregistrovat ve všech kamenných prodejnách Bambule, Sparkys a HM Studio, v prodejnách Bambule Partner nebo na webových stránkách www.kralovstvi-hracek.cz. Členem Klubu se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let.

Registrace na kamenných prodejnách:

Podepsáním a odevzdáním vyplněného registračního formuláře v jakékoli prodejně vzniká členství Klubu a zákazník získává okamžitě svou klubovou kartu. Tato karta je nastavena na bronzovém slevovém patře a lze na ni čerpat pouze výhody v podobě bronzové slevy na vybrané produkty a také na ni sbírá za své nákupy dukáty. Nelze v tomto nastavení získat královský dukát či narozeninové/jmeninové dukáty. Aby to bylo možné, musí člen klubu provést tzv. doregistraci, kde potvrdí správnost svého e-mailu. Pro tuto doregistraci bude zákazníkovi automaticky vygenerována e-mailová zpráva s linkem, jehož proklikem potvrdí správnost své e-mailové adresy a jeho registrace tak bude dokončena.

On-line registrace:

Zájemci o členství vyplní on-line formulář na www.kralovstvi-hracek.cz. Při registraci do Klubu získá zákazník přístupové údaje ke správě svého on-line účtu, kde může sledovat stav dukátů, své hodnotové patro, může aktualizovat kontaktní údaje a přidávat děti, které mohou získávat Narozeninové a Jmeninové dukáty.

Členové Klubu jsou zodpovědní za správnost údajů uvedených v registračním formuláři. Údaje je možné kdykoli aktualizovat na webu www.kralovstvi-hracek.cz ve svém osobním profilu nebo písemným oznámením zaslaným na adresu info@kralovstvi-hracek.cz.


Jak získat klubovou kartu a jak ji používat?

Při registraci v kamenných prodejnách obdrží zákazník klubovou kartu ihned po vyplnění registračního formuláře. Získání klubové karty není podmíněno nákupem. Zákazníci, kteří se do Klubu přihlásí prostřednictvím on-line formuláře, získají virtuální klubovou kartu, která je automaticky odesílána e-mailem po on-line registraci a její držitel může nakupovat v kamenných prodejnách i na e-shopech. Pokud člen Klubu s virtuální klubovou kartou bude chtít kartu plastovou, na pokladně kamenné prodejny sdělí číslo své virtuální karty a bude mu vydána karta plastová a bude přiřazena k jeho klubovému účtu.

Klubová karta je přenosná a mohou ji využívat všichni rodinní příslušníci při svých nákupech. Načítání dukátů za nákupy v kamenných prodejnách, stejně jako čerpání odměn, bude možné pouze po předložení klubové karty.


Klubová cena

Pro členy Klubu je vždy připravena nabídka produktů, které mohou nakoupit za výhodné Klubové ceny. Nabídka výrobků s Klubovými cenami se může lišit v kamenných prodejnách a na e-shopech.

Klubová cena je sleva 7/14/21% na daný produkt z jeho maloobchodní ceny. Výše slevy závisí na slevovém patře, kterého daný člen Klubu dosáhl.

Bronzové patro je pro členy Klubu, kteří za dobu členství nakoupili za celkovou hodnotu v rozmezí 0 – 4.999,- a poskytuje slevu na vybrané produkty ve výši 7%. Stříbrné patro je pro členy Klubu, kteří za dobu členství nakoupili za celkovou hodnotu v rozmezí 5.000,- – 9.999,- a poskytuje slevu na vybrané produkty ve výši 14%. Zlaté patro je pro členy Klubu, kteří za dobu členství nakoupili za celkovou hodnotu nad 10.000,-  a poskytuje slevu na vybrané produkty ve výši 21%.

Systém odměn

Za každých utracených 100 Kč v kamenné prodejně nebo na e-shopech získá člen Klubu 1 dukát (100 Kč = 1 dukát). Dukáty získané členem Klubu budou evidovány na klubovém účtu. Dukáty za nákup budou členovi Klubu načteny na účet pouze po předložení klubové karty při platbě u pokladny, nebo pokud nakupuje na e-shopu Bambule či Sparkys jako přihlášený zákazník. Členovi Klubu se budou na zákaznický účet načítat dukáty i za nákupy, při kterých jsou uplatňovány odměny (Královský dukát, Narozeninový dukát, Jmeninový dukát nebo jiné odměny poskytnuté provozovatelem). Dukáty získané za nakupování v kamenné prodejně budou připsány na účet člena Klubu nejpozději do 48 hodin od nákupu. Zákazník se může kdykoli informovat o stavu dukátů po přihlášení ke svému klubovému účtu nebo po předložení klubové karty v prodejně Bambule Království hraček, Sparkys nebo HM Studio. Informace o připsání odměn (Královského dukátu, Narozeninového dukátu, Jmeninového) jsou členům Klubu zasílány elektronicky na e-mailovou adresu zadanou při registraci. Odměny se pak uplatňují v kamenné prodejně po předložení klubové karty nebo na e-shopech při nákupu u přihlášeného zákazníka.


Královský dukát

Královský dukát, poukázku na nákup v hodnotě 100 Kč, obdrží člen Klubu, který sesbírá 30 dukátů. Tento Královský dukát bude členovi Klubu připsán na jeho klubový účet do 48 hodin. Po jeho vygenerování se odmaže z účtu členy klubu 30 dukátů. Královský dukát je možné uplatnit v kamenných prodejnách či na e-shopech. Je možné uplatnit více Královských dukátů najednou. Platnost Královského dukátu je 6 měsíců od vystavení.

Narozeninový dukát

Zákazníci, kteří se registrují v Klubu a zaregistrují ke svému účtu zároveň i své děti (vnoučata, příbuzné), získávají speciální výhodu - Narozeninový dukát, který představuje slevu na nákup ve výši 10 % jako dárek jejich narozeninám. Narozeninové dukáty jsou zasílány elektronicky v měsíci, který si člen Klubu určí při registraci dítěte. Dukát je možné uplatnit na jeden nákup v kterékoli kamenné prodejně nebo na e-shopech. Vztahuje se pouze na zboží, které není v akci či ve výprodeji. Nárok na narozeninový dukát mají děti do dosažení věku 15 let (poslední Narozeninový dukát získají děti ke svým 15. narozeninám).Platnost Narozeninového dukátu je 6 měsíců od vystavení.


Jmeninový dukát

Zákazníci, kteří se registrují v Klubu a zaregistrují ke svému účtu zároveň i své děti (vnoučata, příbuzné), získávají speciální výhodu - Jmeninový dukát, který představuje slevu na nákup ve výši 10 % jako dárek k jejich svátku. Jmeninové dukáty jsou zasílány elektronicky v měsíci, který si člen Klubu určí při registraci dítěte. Dukát je možné uplatnit na jeden nákup v kterékoli kamenné prodejně nebo na e-shopech. Vztahuje se pouze na zboží, které není v akci či ve výprodeji. Nárok na Jmeninový dukát mají děti do dosažení věku 15 let (poslední Jmeninový dukát získají děti v roce, kdy dovrší svůj 15. rok).Platnost Jmeninového dukátu je 6 měsíců od vystavení.


Ztráta karty

V případě ztráty nebo odcizení klubové karty je možné zažádat o vystavení nové, a to v jakékoli kamenné prodejně. Na novou kartu budou převedeny všechny dukáty z původního účtu. Společnost Wormelen HHH s r.o. nenese odpovědnost za možné zneužití ztracené nebo odcizené klubové karty.


Zánik členství

Členové Klubu mohou členství kdykoli ukončit, a to písemným oznámením zaslaným na adresu Klub Království hraček, Všechromy 75, 251 63 Strančice nebo elektronicky na info@kralovstvi-hracek.cz.


Ostatní ujednání

Tato klubová pravidla platí od 1. listopadu 2018.

Všeobecné obchodní podmínky členství v Klubu Království hraček naleznete ZDE