Počet dukátků =
Vaše sleva
narozeninová
překvapení pro děti
Speciální
klubové ceny

Pravidla klubu

Co je Klub Království hraček?

Společnost EPEE Czech s.r.o. se sídlem Hráského 2231/25, 148 00 Praha 4, IČO: 275 67 672, je provozovatelem bonusového programu, který je určen zákazníkům nakupujícím v prodejnách Bambule Království hraček, Sparkys a HM Studio, v partnerských prodejnách Bambule Partner a na e-shopech www.bambule.cz. a www.sparkys.cz. Klub Království hraček (dále jen “Klub") je věrnostní program, v rámci kterého mohou jeho členové za podmínek stanovených ve Všeobecných obchodních podmínkách členství v Klubu a dále v těchto pravidlech Klubu získat různé výhody, například přednostní informace o novinkách, nabídku vybraných produktů za zvýhodněnou cenu nebo slevové dukátky na další nákup.


Jak se stát členem Klub Království hraček?

Zájemci o členství se mohou zaregistrovat ve všech kamenných prodejnách Bambule, Sparkys a HM Studio, v prodejnách Bambule Partner, prostřednictvím webových stránek www.kralovstvi-hracek.cz, www.bambule.cz, www.sparkys.cz a www.rondo.cz nebo prostřednictvím aplikace Portmonka. Členem Klubu se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let.

Registrace na kamenných prodejnách:

Podepsáním a odevzdáním vyplněného registračního formuláře v jakékoli prodejně vzniká členství v Klubu a zákazník získává okamžitě svou klubovou kartu a některé výhody jako například informace o novinkách a akcích Klubu nebo výhody či slevy od partnerů Klubu. Aby bylo možné čerpat další výhody klubu, musí člen provést tzv. doregistraci, v rámci níž mj. potvrdí platnost svého e-mailu a uvede údaje potřebné pro čerpání nabízených výhod. Pro tuto doregistraci bude zákazníkovi automaticky vygenerována e-mailová zpráva s linkem. Člen klubu vyplní přístupové údaje ke správě svého klubového účtu, kde může aktualizovat své kontaktní údaje a např. po doplnění údajů týkajících dětí získá člen překvapení k narozeninám a jmeninám. 

On-line registrace:

Zájemci o členství vyplní svoji emailovou adresu do on-line formuláře na webových stránkách www.kralovstvi-hracek.cz , www.bambule.cz , www.sparkys.cz a www.rondo.cz  nebo v aplikaci Portmonka. Pro registraci členství bude zájemcům na jimi uvedený email automaticky vygenerována e-mailová zpráva s podmínkami členství v Klubu a informacemi o zpracování osobních údajů a člen klubu obdrží číslo své virtuální klubové karty. Aby bylo možné čerpat výhody klubu, musí člen provést tzv. doregistraci, v rámci níž uvede údaje potřebné pro čerpání nabízených výhod. Člen klubu vyplní přístupové údaje ke správě svého klubového účtu, kde může aktualizovat své kontaktní údaje a např. po doplnění údajů týkajících dětí získá člen překvapení k narozeninám a jmeninám.


Klubová karta

Klubová karta je přenosná a mohou ji tak využívat např. všichni rodinní příslušníci při svých nákupech. Čerpání výhod Klubu dle stanovených podmínek v kamenných prodejnách je možné pouze po předložení klubové karty.

V případě ztráty nebo odcizení klubové karty je možné zažádat o vystavení nové, a to v jakékoli kamenné prodejně, kde se lze zaregistrovat. Na novou kartu budou převedeny výhody z původní klubové karty platné k okamžiku vystavení nové karty. Společnost  EPEE Czech s.r.o. nenese odpovědnost za jakékoli zneužití ztracené nebo odcizené klubové karty.

Pokud člen Klubu s virtuální klubovou kartou bude chtít kartu plastovou, na pokladně kamenné prodejny sdělí číslo své virtuální karty a bude mu vydána karta plastová a bude přiřazena k jeho klubovému účtu.

Členové Klubu odpovídají za správnost údajů uvedených v registračním formuláři. Údaje je možné kdykoli aktualizovat na webu www.kralovstvi-hracek.cz ve svém klubovém profilu nebo písemným oznámením zaslaným na adresu info@kralovstvi-hracek.cz.


Klubové výhody

Klubová cena

Pro členy Klubu je vždy připravena nabídka produktů, které mohou nakoupit za výhodné Klubové ceny. Nabídka výrobků s Klubovými cenami se může lišit v kamenných prodejnách a na e-shopech. Výhody nákupu za Klubové ceny mohou využít pouze doregistrovaní členové Klubu.

Klubová patrová cena je sleva 7/14/21 % z maloobchodní ceny produktu z klubové nabídky. Výše této slevy závisí na slevovém patře, kterého daný člen Klubu dosáhl. Bronzové patro je pro členy Klubu, kteří za dobu členství nakoupili za celkovou hodnotu v rozmezí 0,- Kč – 4.999,- Kč, a poskytuje slevu na vybrané produkty ve výši 7 % z maloobchodní ceny s DPH. Stříbrné patro je pro členy Klubu, kteří za dobu členství nakoupili za celkovou hodnotu v rozmezí 5.000,- Kč – 9.999,- Kč, a poskytuje slevu na vybrané produkty ve výši 14 % z maloobchodní ceny s DPH. Zlaté patro je pro členy Klubu, kteří za dobu členství nakoupili za celkovou hodnotu nad 10.000,- Kč, a poskytuje slevu na vybrané produkty ve výši 21 % z maloobchodní ceny s DPH.

Překvapení k narozeninám

Zákazníci, kteří uvedou ve svém klubovém účtu také příslušné údaje o dětech (vnoučatech, příbuzných),  potřebné pro získání této výhody, získají Překvapení k narozeninám. Informace o Překvapení k narozeninám jsou zasílány elektronicky na emailovou adresu člena Klubu v měsíci, který člen Klubu uvede ve svém klubovém účtu. Narozeninové překvapení je možné uplatnit při nákupu v kterékoli kamenné prodejně po dobu jeho platnosti uvedenou v tomto emailu. Narozeninové překvapení je poskytováno dle údajů v registraci pro děti do 15 let (poslední Narozeninové překvapení je pro děti k jejich 15. narozeninám).

Překvapení k jmeninám

Zákazníci, kteří uvedou ve svém klubovém účtu také příslušné údaje o dětech (vnoučatech, příbuzných),  potřebné pro získání této výhody, získají Překvapení k jmeninám. Informace o Překvapení k jmeninám jsou zasílány elektronicky na emailovou adresu člena Klubu v měsíci, který člen Klubu uvede ve svém klubovém účtu. Překvapení k jmeninám je možné uplatnit při nákupu v kterékoli kamenné prodejně po dobu jeho platnosti uvedenou v tomto emailu. Překvapení k jmeninám je poskytováno dle údajů v registraci pro děti do 15 let (poslední Překvapení k jmeninám je pro děti k jejich svátku v roce, kdy dovrší 15 let). 

Výhody na kamenných prodejnách Bambule

Na kamenných prodejnách Bambule jsou na vybrané produkty poskytovány členům Klubu slevy na jejich další nákup ve formě dukátků. Jejich výše je závislá na ceně zakoupeného produktu. Produkty, za jejichž nákup nelze získat slevové dukátky, budou viditelně označeny na prodejnách.

Budoucí sleva ve formě dukátků je určována takto: dukátky ve výši 5 % z maloobchodní ceny vybraného zakoupeného produktu v hodnotě do 500,- Kč vč. DPH, dukátky ve výši 10 % z maloobchodní ceny vybraného zakoupeného produktu v hodnotě od 501,- Kč do 1 000,- Kč, dukátky ve výši 15 % z maloobchodní ceny vybraného zakoupeného produktu v hodnotě nad 1 001,- Kč.

Na účtence je vždy vyznačen počet dukátků za příslušný nákup, nominální hodnota dukátků v Kč, doba platnosti dukátků (tj. doba, po níž lze slevu na budoucí nákup za tyto dukátky uplatnit) a EAN kód dukátků. Slevu za tyto dukátky lze uplatnit předložením účtenky společně s klubovou kartou doregistrovaného člena klubu v kamenných prodejnách Bambule. Slevu za dukátky lze u dalšího nákupu kombinovat s dalšími platnými klubovými výhodami, tedy je možné při dalším nákupu uplatnit slevy i za další platné dukátky z více účtenek zároveň.


Zánik členství

Své členství v Klubu můžete kdykoli ukončit, a to písemnou výpovědí zaslanou na adresu Klub Království hraček, Všechromy 75, 251 63 Strančice nebo elektronicky na info@kralovstvi-hracek.cz.


Ostatní ujednání

Již vydané královské, narozeninové a jmeninové dukáty mohou být za původních podmínek uplatněny do doby jejich platnosti.

Tato klubová pravidla platí od 1. května 2020. Všeobecné obchodní podmínky členství v Klubu Království hraček naleznete ZDE.


FAQ

Nejčastější otázky a odpovědi k pravidlům klubu naleznete ZDE.